Grgić pozlatio pištolj u Plzenu

Izvor: DobreVesti.rs, 04.Maj.2013, 19:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grgić pozlatio pištolj u Plzenu

PLZEN - Dimitrije Grgić, reprezentativac beogradskog Akademca, osvojio je prvo mesto u gađanju MK pištoljem na „Velikoj nagradi oslobođenja“ u Plzenu u Češkoj sa 195,3 kruga. U osnovnom delu imao je  557 krugova, i „delio“ je drugo mesto pre finala sa još petoricom strelaca.


U finalu je bio bolji od Pavela Kopa (Slovačka) sa 193,4 kruga, dok je treće mesto osvojio Vojceh Knapik (Poljska) sa 169,5 krugova. Kop je kao i Grgić imao 557  krugova, dok je Knapik sa 554 kruga bio sedmi pre finaa. Vodići posle osnovnog dela Ustaoglu (Nemačka) sa 562 kruga završio je  na četvrtom mestu. Finale je vredelo 554 kruga.
U gađanju vazdušnom puškom za muškarce, Stevan Pletikosić („Čika Mata“) je...

Nastavak na DobreVesti.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DobreVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DobreVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.