Izvor: DobreVesti.rs, 18.Nov.2012, 00:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Građani ocenjuju rad lekara
BEOGRAD - Udruženje građana “Srbija u pokretu” pustilo je danas u rad novi sajt pod nazivom “Kakav je doktor” (kakavjedoktor.org), na kome će svaki pacijent moći da se prijavi i oceni odnos lekara prema pacijentu i da ostavi komentar o pruženoj zdravstvenoj usluzi.
Na ovaj način omogućiće se građanima da se njihov glas čuje po pitanju transparentnosti rada lekara i poboljšanja zdravstvenog sistema u celini, a time se i pojednostavljuje procedura za prijavu slučajeva korupcije, najavilo je to Udruženje na svom portalu.
Cilj svega je, kako ističu, kvalitetnija zdravstvena zaštita za sve građane Srbije.
Novi sajt “Kakav je doktor”
Svaki lekar će,...
Kakav je tvoj doktor - počeo sa radom www.kakavjedoktor.org
Izvor: Economy.rs, 18.Nov.2012
Udruženje građana “Srbija u pokretu” danas je organizovalo konvenciju “Kakav je doktor?”, povodom početka rada sajta www.kakavjedoktor.org koji će omogućiti građanima da ocenjuju rad lekara I komentarišu rad zdravstvenih ustanova u Srbiji.













