Privrednici slavili do zore

Izvor: Vesti-online.com, 27.Mar.2013, 13:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Privrednici slavili do zore

U restoranu Altburg u Regenzdorfu, poznatog ugostitelja Ranka Aćimovića, članovi Udruženja srpskih privrednika obeležili su svoju krsnu slavu Todorovu subotu, a domaćin je bio Miljko Miljković.

Lomljenje kolača obavio je sveštenik ciriške parohije Branimir Petković, a kolač za sledeću godinu preuzela je Mirjana Vasiljević. Slavare i ostale goste pozdravio je domaćin slave Miljko Miljković, zahvalio se prisutnima, poželeo im lep provod i zaželeo da razmene iskustva o poslovima kojima se bave.

 

OPŠIRNIJE PROČITAJTE U ŠTAMPANOM IZDANJU DNEVNOG LISTA "VESTI"

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.