Iguman na poselu folkloraša

Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2013, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iguman na poselu folkloraša

U pauzi između dva bloka sa bine je pozdravio sve prisutne u sali i održao kratak govor iguman Dušan iz manastira Oreškovica kod Petrovca na Mlavi i apelovao na ljude dobre volje koji mogućnost da učestvuju u obnovi srpskog pravoslavnog manastira Presvete i živonačalne trojice u Oreškovici.

Za prikazane igre publika ih je pozdravila burnim aplauzom. U programu su učestvovali Dijana Petrović i Zoran Pavlović na violini, Đorđe Malešević i Stefan Tomić na harmonici, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << a pred sam kraj programa je nastupala i Boba Nedeljković sa svoje najnovije dve vlaške pesme, koja je zadivila sve prisutne u sali.

 

OPŠIRNIJE PROČITAJTE U ŠTAMPANOM IZDANJU DNEVNOG LISTA "VESTI"

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.