Ambalaža bez duše

Izvor: Vesti-online.com, 04.Nov.2013, 12:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ambalaža bez duše

Na svečanosti u Kelnu srpskom umetniku Igoru Simiću je uz burne ovacije uručena ovogodišnja nagrada BLOOOM by Warsteiner, koju mu je predala šefica Varštajner grupe Katarina Kramer.

Simić je oduševio žiri neobičnim video-projektom "Mislilac u supermarketu", u kojem se na originalan način bavi preispitivanjem zaboravljene suštine i supstance nad dominirajućom potrošačkom ambalažom u supermarketima bez duše. U filmu savremeni mislilac sedi ispred virtuelnog regala >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sa bezličnim belim kutijama i flašama i u čuvenoj pozi razmišlja o pozadini zapakovane prirode i ljudi.

 

OPŠIRNIJE PROČITAJTE U ŠTAMPANOM IZDANJU DNEVNOG LISTA "VESTI"

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.