The Tube: Disco hell zatvara sezonu

Izvor: NaDlanu.com, 15.Maj.2012, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

The Tube: "Disco hell" zatvara sezonu

Petom „Disco hell“ žurkom prekaljenog DJ tria Marko Nastić, Dejan Milićević i Marko Milosavljević u petak 18. maja klub „The Tube“ će zatvoriti svoju petu sezonu, a ulaz će biti slobodan.

Trojac koji je ove sezone režirao serijal „Disco hell“ žurki u klubu „The Tube“ će i ovog petka predstaviti svoj novi back2back i tripleback set. - Zadovoljni smo kako je prošao ovaj projekat back2back i tripleback nastupa, kao i reakcijom koju je izazvao među publikom. Počeli >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << smo tako što smo vrteli dip haus i laganiju muziku, ali smo posle prešli na tvrđi zvuk. Nećemo otkrivati koja iznenađenja spremamo za petak, kako bi i ostala iznenađenja. Inače, planiramo da nastavimo sa ovom koncepcijom nastupa, ali otom potom – otkrio nam je Deki Milićević.Inače, ove sezone su u klubu „The Tube“ gostovala neka od najvećih svetskih imena anderground DJ scene. Posebno se ističu žurke ikone Detroit tehna Carl Craig-a, jednog od najboljih haus DJ-eva današnjice Macia Plex-a, Mladena Solomuna, nezobaravan parti dvojca „Pan Pot“, ali i nastupi Andy Butler-a, frontmena bruklinškog sastava "Hercules and love afair", kao i "roditelja" tech-house muzike Terry Francis-a i Eddie Richards-a.Osim njih svoje umeće za gramofonima pokazali su i Tiny, Richard Dinsdale, Levon Vincent, Matt Hoag, Mirco Loco, Nina Kravitz, "Technasia", Samuel L. Session, Ben Klock, Aril Brikha, „Ame“, „Shapeshifters“..

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.