Progledaj uz “Poglede”... Predstava koju ne smete propustiti!

Izvor: Prva.rs, 02.Apr.2018, 16:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Progledaj uz “Poglede”... Predstava koju ne smete propustiti!

Predstava ,,Pogledi", adaptacija drame ,,Preljubnice" Gorana Milenkovića, u režiji Maje Maletković, ima za cilj dizanje svesti o vrlo perfidnim tehnikama manipulcije koje se dešavaju, kao i seksualnom i fizičkom zlostavljanju, koje svoje uporište najčešće nalaze u emotivnom i psihološkom maltretmanu.
Predstava je svojevrsni psihološki triler i prati odnose dve glumice, Izabele i Olge, koje tumače Nina Seničar i Katarina Radivojević, a koje su uhvaćene u paukovu mrežu maltretmana >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << kroz više likova koje igra Marija Vicković. Produkciju potpisuje Katarina Radivojević, Ljubomir Dorontić i Nikola Polić, dok je kostim radila Marija Tarlać.
Više informacija o predstavi pronađite OVDE! 

Nastavak na Prva.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.