Izvor: NaDlanu.com, 09.Dec.2011, 18:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beogradska ledena scena
Beograđani će moći besplatno da klizaju od petka, 9. decembra do 31. januara 2012. godine na klizalištu na Trgu Nikole Pašića.
Manifestacija "Beogradska ledena scena" na otvorenom klizalištu ispred Doma sindikata biće otvorena muzičko-zabavnim programom u kome će učestovati grupa mladih klizača, muzička grupa "Grooveland", a biće priređen i desotominutni vatromet.Klizalište će biti otvoreno do 31. januara 2012. godine do kada će biti 240 termina za besplatno klizanje a organizatoru su najavili više od 40 muzičkih programa.Klizače će, između ostalih, zabavljati neki od trenutno najaktuelnijih muzičara - Grooveland, Marčelo&Filteri, grupa Kal, V.I.P, Sevdahbejbi i mnogi drugi, a na ledenoj sceni biće organizovani besplatni kursevi klizanja, škola karlinga, kao i hokejaški turniri.Program "Beogradske ledene scene" možete pogledati OVDE.

















