Izvor: NaDlanu.com, 28.Okt.2011, 18:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Band X
Na zahtev brojne publike koja je posetila koncert sastava BAND X, ovaj jedinstveni beogradski AC/DC real tribute bend, će svakog prvog četvrtka u mesecu nastupati u Gun Clubu u Miloša Pocerca 10.
Repertoar će svaki put biti drugačiji, a atmosfera uvek ista – žestoka energija kojom ova petorka odiše, uvek se prenese na publiku koju ne čine isključivo fanovi grupe AC/DC .Milan Živadinović - Billy, frontmen benda, u velikoj meri je ,,skinuo" originalne vokale Bona Skota i Brajana Džonsona. Svakog prvog četvrtka u mesecu, publika Gun Cluba će moći da se uveri zašto je BAND X jedan od najtraženijih domaćih bendova na motoskupovima i festivalima širom Evrope. Cena ulaznice je 300 dinara.







