Izvor: Radio 021, 13.Apr.2020, 19:54

U Švedskoj raste broj obolelih i preminulih

U protekla 24 sata u Švedskoj je od posledica korona virusa preminulo 20 osoba, osam više nego u nedelju, a regostrovano je 465 novih slučajeva, 133 više nego prethodnog dana.

Od početka epidemije u Švedskoj je od virusa korona obolelo 10.847 osoba, a život je izgubilo 919 ljudi.

Iz bolnica je do sada otpušten 381 pacijent, a od trenutno aktivnih 9.648 slučajeva u ozbiljnom ili kritičnom stanju je 859 obolelih.

Autor: FoNet >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 <<

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Coronavirus

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.