U Francuskoj u poslednja 24 sata od korona virusa zaraženo 36.330 ljudi

Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Nov.2020, 23:45

U Francuskoj u poslednja 24 sata od korona virusa zaraženo 36.330 ljudi

U Francuskoj je u poslednja 24 sata od korona virusa zaraženo 36.300 ljudi dok je 426 osoba umrlo u bolnici i 428 u drugim zdravstvenim ustanovama, saopštile su večeras tamošnje vlasti.

U toj zemlji je od početka epidemije korona virusa umrlo 38.289 osoba, javila je agencija AP.

Predsednik Emmanuel Makron (Emmanuel Macron) ponovo uveo >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << je karantin stanovništvu koji treba da traje najmanje do 1. decembra.

Prvi karantin u Francuskoj sa 67 miliona stanovnika uveden je 17. marta u jeku prvog talasa epidemije, a postepeno ublažavanje je počelo u prvoj polovini maja.

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.