Izvor: Radio Slobodna Evropa, 16.Mar.2020, 19:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija u dva
Srbija pooštrava mere, jer građani ne poštuju preporuke vlade, izjavila premijerka Brnabić. Prema poslednji podacima, u Srbiji obolelo 55 ljudi.
Možete čuti i da su se na društvenim mrežama organizovali građani koji nude pomoć komšijama koji spadaju u ugrožene kategorije i kojima je zbog korona virusa preporučeno da ne napuštaju domove. Govorićemo i o tome zašto su pojedini mediji iz grada Valjeva, nezadovoljni rezulatom konkursa za sufinansiranje medija u tom gradu.
Pogledaj vesti o: Coronavirus
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Solidarnošću protiv korone
Izvor: Radio Slobodna Evropa, 16.Mar.2020
Prvog dana vanrednog stanja u Srbiji zbog korona virusa, na društvenim mrežama su se organizovali građani koji nude pomoć komšijama koji spadaju u ugrožene kategorije i kojima je preporučeno da ne napuštaju domove.





