Izvor: Blic, 13.Apr.2020, 20:11
Redfild: Približavamo se VRHUNCU pandemije u SAD
Pandemija korona virusa u SAD mogla bi tokom ove nedelje da dostigne vrhunac, izjavio je danas direktor američkog Centra za kontrolu i prevenciju bolesti Robert Redfild.
Pogledaj vesti o: Coronavirus
Povezane vesti
Pandemija u SAD se približava vrhuncu?
Izvor: B92, 13.Apr.2020
Vašington -- Pandemija koronavirusa u SAD mogla bi ove nedelje da dostigne vrhunac, izjavio je direktor Centra za kontrolu i prevenciju bolesti Robert Redfild..."Upravo se približavamo vrhuncu. Znaćete da ste na vrhuncu kada sledećeg dana bude manje (obolelih) nego prethodnog dana", rekao je Redfild...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









