Počeo onlajn sastanak G20

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Apr.2020, 15:14

Počeo onlajn sastanak G20

Ministri zdravlja 20 vodećih svetskih ekonomija započeli su onlajn sastanak u cilju prolanaženja zajedničkog odgovora na pandemiju korona virusa, prenela saudijska državna televizija.

Zemljama članica pridržiće se i lideri Španije, Singapura, Jordana i Švajcarske, kao i međunarodne i regionalne organizacije uključujući SZO i Svetsku banku, navodi se u saopštenju G20, javlja Rojters.

Samitom G20 predsedava Saudijska Arabija.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Počeo onlajn sastanak G20 u cilju pronalaženja odgovora na pandemiju

Izvor: Nezavisne Novine, 19.Apr.2020

RIJAD - Ministri zdravlja 20 vodećih svhetskih ekonomija započeli su onlajn sastanak u cilju prolanaženja zajedničkog odgovora na pandemiju virusa korona, prenijela je saudijska državna televizija.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.