
Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Okt.2020, 17:53
KORONA POKOSILA BELORUSIJU: Ruska vakcina ima je svetlo na kraju tunela!
Serum se pokazao kao dobar, svi dobrovoljci su stabilno
Broj novozaraženih od korona virusa u Belorusiji u proteklih 24 časa porastao je za 619, na ukupno 88.909, saopštilo je danas belorusko Ministarstvo zdravlja.
Tokom prethodnog dana od Kovid-19 preminule su četiri osobe, pa ukupan broj smrtnih slučajeva iznosi 937, saopštilo je Ministarstvo.
Prema najnovijim podacima, od >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << korona virusa su se izlečile 80.503 osobe, dok je ukupno testirano 2.244.310 osoba.
U Belorusiji nije bilo "zaključavanja" zbog korona virusa, niti su bili zabranjeni masovni skupovi.
Najveći broj zaraženih bio je registrovan u aprilu kada je 900 osoba bilo pozitivno na korona virus u jednom danu.
Kampanja vakcinacije u okviru postregistracionih testova ruske vakcine protiv korona virusa "Sputnik V" započela je u Belorusiji od 1. oktobra.
Dobrovoljci koji su vakcinisani osećaju se dobro.
Postavljanjem komentara potvrđujete da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja i politikom privatnosti.
Nastavak na SrbijaDanas.com...