Zabranjeno puaenje rasprodalo koncert u Beogradu

Blog: Clubbing.rs, 01.Dec.2014, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zabranjeno puaenje rasprodalo koncert u Beogradu

Rasprodatim koncertom u Mikser House-u 29. novembra, Zabranjeno pušenje je sa Beograđanima obeležilo Dan Republike, ali i 30. rođendan kultnog albuma ,,Das ist Walter"​.
  
Sejo Sekson, frontmen Zabranjenog pušenja, tradicionalni beogradski koncert najavio je kao ,,gastro-erotski spektakl" i obećao je da će ,,najdraži vođa, biranim rečima, do ganuća dovesti sve prisutne".
  

Nastavak na Clubbing.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Clubbing.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Clubbing.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.