Blog: Bašta Balkana, 27.Jan.2022, 18:00
Telenor Srbija menja ime, zvaće se Yettel
Bašta Balkana Magazin
Telenor Srbija menja ime, zvaće se Yettel
Kompanija "Telenor Srbija" saopštila je da će od marta nastaviti da posluje pod imenom "Yettel". Novi brend će biti predstavljen 1. marta, a iz kompanije naglašavaju da promena brenda neće uticati na korisnike i njihove ugovore.
Telenor Srbija menja ime, zvaće se Yettel
Redakcija Magazina
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Bašta Balkana. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Bašta Balkana. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








