ISTINITE PRIČE NA AKADEMIJI (VIDEO)

Blog: PartyClips.net, 06.Maj.2011, 18:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ISTINITE PRIČE NA AKADEMIJI (VIDEO)

MARCONIERO, veteran srpskog repa i član nekada popularnog niškog sastava D-fence, održaće live promociju svog albuma 'Istinite priče' u subotu 7. maja na Akademiji, zajedno sa reperom I-BEE, koji će predstaviti svoje duplo izdanje 'It's A Rap Vol. 1/ ICA REP Vol. 2″.

Marconiero i I-Bee uživo će izvesti i pesme sa zajedničkog, još uvek neobjavljenog albuma, a gost večeri biće Bdat Džutim Timbe (ex-Bad Copy), koji će sa Marconierom prirediti B2B setove na plejerima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blogovi << /> Za oba albuma omogućen je besplatan download: 'Istinite priče' možete preuzeti sa internet stranice www.marconiero.com, a 'Its a rap (2xcd)' sa www.megaupload.com/?d=D1ZHFEOY
Album 'Istinite priče' prvo je samostalno Marconierovo izdanje, a od legendarnog, prvog i jedinog ostvarenja grupe D-fence 'Urbanizam i Renesansa' (One Records) prošlo je gotovo osam godina. Marconiero je zajedno sa I-Beejem objavio internet singl 'Svi u kraju' (2007), a njegove pesme našle su se i na kompilaciji 'Tilt 1&#8243;, kao i na maksi singlu CB4 - Ol' Skul Shit (Ammonite Records).
Ovaj dvojac trenutno priprema zajedničko izdanje.
Pored semplovanja, Marconiero komponuje autorsku muziku, piše svoje tekstove, nastupa kao MC na drum'n'bass žurkama, uživo sa bendom, a sarađuje i sa brojnim muzičarima, među kojima su Piti (Goribor), Miloš Vojvodić (Eyot), DJ Funky Junkie, Vladika Bogosavljević (Danilov doživljaj Beca, Stay Tuned), Branko Stanković (De-Ja-Vuja) i drugi.
Početak je zakazan za 22h. Cena karte biće 300 dinara.

Nastavak na PartyClips.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta PartyClips.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta PartyClips.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.