Izvor: Studio B, 30.Avg.2014, 17:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zatvorski čuvar ranjen na Zvezdari
Igor H. (38), radnik Službe obezbeđenja u Okružnom zatvoru, ranjen je ispred zgrade u kojoj stanuje.
Nepoznati napadač pucao je iz pištolja na radnika Službe obezbeđenja u Okružnom zatvoru u Beogradu Igora H. (38), ispred zgrade u kojoj stanuje u Ulici Voje Veljkovića na Zvezdari, javlja "Telegraf".
Tom prilikom Igor H. ranjen je u nogu. On je privatnim vozilom prevezen u Urgentni centar.
Policija je obavila uviđaj na licu mesta. Istražuje se motiv pucnjave, sve okolnosti ranjavanja i traga se za napadačem, navodi "Telegraf".
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








