ŽITELJI U ULICI RADA KONČARA U PETAK BEZ VODE

Izvor: Kurir, 12.Apr.2011, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŽITELJI U ULICI RADA KONČARA U PETAK BEZ VODE

BEOGRAD - Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u petak, 15. aprila, od 9 do 14 časova bez vode će ostati potrošači u ulici Rada Končara na opštini Voždovac. Za najnužnije potrebe za pitkom vodom obezbeđena je autocisterna, kaže se u saopštenju JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".

Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" na telefon 36-06-606, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Povremeni prekidi u vodosnabdevanju u Slancima i Velikom Selu

Izvor: Studio B, 12.Apr.2011

Zbog planiranih radova na rezervoaru Lešće u sredu, 13. aprila, od 7 do 16 časova povremene prekide u vodosnabdevanju osetiće potrošači u naseljima Slanci i Veliko Selo...U istom periodu bez vode će ostati i groblje Lešće. Za najnužnije potrebe obezbeđene su autocisterne s pitkom vodom...Iz...

Nastavak na Studio B...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.