Izvor: Glas javnosti, 30.Jul.2011, 09:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vinča i Leštani u ponedeljak bez vode
BEOGRAD - Potrošači u naseljima Vinča i Leštani ostaće bez vode u ponedeljak, 1. avgusta od devet do 20 časova, saopšteno je iz "Beogradskog vodovoda".
Do isključenja će doći zbog radova Elektrodistribucije Beograd i prekida u snabdevanju električnom energijom objekta Beogradskog vodovoda - proizvodnog pogona "Vinča".
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđene autocisterne, a za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru "Beogradski >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << vodovod i kanalizacija" na telefon 011/ 36-06-606.
Informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu građani mogu potražiti i na internet adresi www.bvk.rs, navedeno je u saopštenju.







