Izvor: Kurir, 16.Avg.2010, 11:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VRAĆAJU SE TRAMVAJI
Radovi na raskrsnici Ruzveltove ulice i Bulevara kralja Aleksandra završeni su i tramvaji sa linija 2, 7, 10 i 12 biće vraćeni na stare trase, to jest na one koje su uvedene sa početkom radova na rekonstrukciji Bulevara.
U Gradskom saobraćajnom preduzeću „Beograd" kažu da će završeni radovi doprineti bezbednosti, brzini i udobnosti tramvajskog saobraćaja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











