Unapređenje taksi delatnosti

Izvor: Studio B, 05.Jun.2013, 16:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Unapređenje taksi delatnosti

O problemima taksista razgovaralo se na okruglom stolu u Privrednoj Komori Beograda.

Najveći problemi taksista u prestonici su oni sa dozvolama drugih gradova i opština koji rade po Beogradu i manjak taksi mesta na stajalištima, rečeno je na okruglom stolu na temu "Unapređenja funkcionisanja taksi delatnosti u Beogradu" održanom u Privrednoj Komori Beograda.

Kao gorući problem, predstavnici taksi udruženja ističu to što im nije odobren reprogram poreskog duga iako je, prema njihovim rečima, to bio dogovor sa ministarstvom finansija.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.