Izvor: Studio B, 25.Sep.2012, 19:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen osumnjičen za smrt pešaka
Beogradska policija uhapsila je osumnjičenog da je pre pet dana u Velikom Mokrom Lugu kombijem usmrtio pešaka i pobegao sa mesta nesreće.
Saobraćajna nesreća dogodila se u večernjim satima u ulici Nikole Grulovića, a kako saznajemo u policiji, zahvaljujući saradnji sa građanima osumnjičeni tridesetpetogodišnji Fadilj Lj., koji nema vozačku dozvolu, kao i vozilo zastava rival kombi, pronađeni su na Karaburmi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












