Izvor: Studio B, 03.Avg.2012, 20:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen ortoped zbog primanja mita
Zbog sumnje da je primio mito od 500 evra, uhapšen je primarijus Dr Zoran G., koji je i savetnik za medicinska pitanja Instituta za ortopedsko-hirurške bolesti "Banjica".
Osumnjičeni je, kako se navodi u saopštenju MUP-a, 31. jula ove godine, od roditelja pacijenta H. K. zahtevao, a danas i primio novac, da bi, preko reda i bez čekanja operisao meniskus kolena.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu, saopštava MUP.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







