TEŠKO POVREĐEN PEŠAK

Izvor: Kurir, 21.Dec.2010, 12:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TEŠKO POVREĐEN PEŠAK

BEOGRAD - Muškarac star oko 30 godina teško je povređen jutros u Ustaničkoj ulici kod okretnice autobusa 17 i 31 kada ga je udarilo vozilo, izjavila je portparol Hitne pomoći Nada Macura. Mladić je sa povredom glave i bez svesti prebačen na odeljenje reanimacije Urgentnog centra, rekla je Macura.

Prema njenim rečima, u saobraćajnim nesrećama noćas u Beogradu povređene su četiri osobe. Tri mladića povređena su u udesu sinoć oko 21.00 sat na raskrsnici Jurija Gagarina i Gandijeve >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ulice. Oni su sa povredama glave, vrata i grudnog koša zbrinuti u Urgentnom centru.

Jedna osoba povređena je u udesu koji se dogodio pola sata posle ponoći na Obrenovačkom drumu, na skretanju za Železnik. Tokom noći Hitna pomoć obavila je 118 intervencija, od kojih 19 na javnom mestu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.