Izvor: Kurir, 25.Feb.2011, 09:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠTA ME NERVIRA U BEOGRADU!
- Ima mnogo toga. Počela bih od prljavštine, koja čini naš grad manje lepim. Samim tim, smeta mi i odnos ljudi prema gradu i njihova neodgovornost.
* Šta je ono što biste promenili u glavnom gradu?
- Kad bih mogla, izmenila bih svest ljudi i ukazala na njihov površan stav prema Beogradu, gradu koji bi trebalo čuvati.
* Šta nikada ne biste pokazali prijatelju koji je u poseti srpskoj prestonici?
- Bez obzira na sva ulaganja i sve nove zgrade, „Delta siti", Arenu, i dalje mislim da je Novi Beograd jedna velika spavaonica. Trudila bih se da ovaj deo Beograda ne pokažem.
(M. N.)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










