ŠTA ME NERVIRA U BEOGRADU!

Izvor: Kurir, 25.Feb.2011, 09:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠTA ME NERVIRA U BEOGRADU!

- Ima mnogo toga. Počela bih od prljavštine, koja čini naš grad manje lepim. Samim tim, smeta mi i odnos ljudi prema gradu i njihova neodgovornost.

* Šta je ono što biste promenili u glavnom gradu?

- Kad bih mogla, izmenila bih svest ljudi i ukazala na njihov površan stav prema Beogradu, gradu koji bi trebalo čuvati.

* Šta nikada ne biste pokazali prijatelju koji je u poseti srpskoj prestonici?

- Bez obzira na sva ulaganja i sve nove zgrade, „Delta siti", Arenu, i dalje mislim da je Novi Beograd jedna velika spavaonica. Trudila bih se da ovaj deo Beograda ne pokažem.

(M. N.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.