SMRT NA ZEBRI

Izvor: Kurir, 15.Jan.2011, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SMRT NA ZEBRI

Vozač „mercedesa“ naleteo na 54-godišnjeg Novicu C., koji je pretrčavao pešački prelaz dok je na semaforu bilo upaljeno crveno svetlo

Kobno pretrčavanje!

Novica C. (54) poginuo je na licu mesta kada ga je u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu udario automobil marke „mercedes 124", kojim je upravljao bivši policajac Milorad J. (60).

Nesreća se dogodila sinoć oko 21.30 na pešačkom prelazu preko puta Kineskog tržnog centra u Bloku 70. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Prema rečima očevidaca, Novica C., koji je žurio da stigne autobus, pokušao je da pretrči ulicu dok je bilo crveno svetlo za pešake.

- Prizor je bio užasan. Čovek je trčao ka stanici, a kad je video da kola idu ka njemu, pokušao je da se vrati, ali nažalost, nije uspeo. Udarac je bio toliko jak da je završio 30 metara dalje - rekao je jedan od očevidaca.

Nesrećni čovek je od siline udarca ostao na mestu mrtav, pa je ekipa Hitne pomoći mogla samo da konstatuje smrt.

(S. B. - A. S. B.)

Crna raskrsnica

- Malo, malo, pa neko ovde pogine. Prvi put čujem da je neko nastradao pretrčavajući na crveno jer se dešavalo da zgaze i one pešake koji prelaze na zeleno. Ova raskrsnica je postala crna tačka Novog Beograda i potrebno je nešto uraditi povodom ovoga - rekao je jedan od očevidaca zaposlen u obližnjem kafiću kome je žena poginula pre tri meseca prelazeći ulicu nedaleko od mesta na kojem je nastradao Novica C.

Poginuo kod motela „Šarić"

Osamdesettrogodišnji muškarac poginuo je kada ga je udario automobil na Ibarskoj magistrali, u blizini motela „Šarić". Nesreća se dogodila juče oko 17.30 sati. Kako nezvanično saznajemo, starac se kretao pored kolovoza kada je na njega naleteo automobil koji se kretao velikom brzinom. Čovek je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta, a ekipa Hitne pomoći mogla je samo da konstatuje smrt nesrećnog starca.

(A. S. B.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.