SAJAM POSLOVA ZA STUDENTE TEHNIČKIH FAKULTETA

Izvor: Kurir, 31.Okt.2010, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAJAM POSLOVA ZA STUDENTE TEHNIČKIH FAKULTETA

BEOGRAD - Sajam poslova za studente i diplomce tehničkih fakulteta pod sloganom "Kreiraj svoju budućnost" biće održan u ponedeljak i utorak u zgradi tehničkih fakulteta u Beogradu. Šesti po redu, sajam ima cilj da sadašnjim i budućim mladim inženjerima pomogne da brže i lakše dođu do zaposlenja u svojoj struci.

Studenti će biografije ostavljati u elektronskoj bazi koja će biti dostupna svim kompanijama koje učestvuju na sajmu i direktno će stupati u kontakt sa predstavnicima >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kompanija tokom sajma.

Ulaz za studente i diplomce tehničkih fakulteta biće besplatan, a tokom oba dana sajam će biti otvoren od 9.00 do 17.00. Na prošlogodišnjem sajmu su učestvovale 44 kompanije, posetilo ga je oko 4.500 studenata, a u elektronsku bazu uneto je 3.500 biografija.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.