Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 17.Feb.2010, 16:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radunović: Grejanje stanova uredno

BEOGRAD - Snabdevanje Beograđana toplotnom energijom obavlja se nesmetano i grejanje imaju svi delovi Beograda, izjavio je glavni dispečer u "Beogradskim elektranama" Miodrag Radunović.

Radunović je rekao da je i tokom protekle noći bilo obezbeđeno grejanje, ali da zbog nešto toplijeg vremena i porasta dnevne temperature snabdevanje toplotnom energijom neće biti nastavljeno i naredne noći, odnosno tokom svih 24 časa.

Grejanje imaju svi korisnici koji su priključeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << na daljinski sistem i ne planiraju se prekidi i isključenja u grejanju, tako da su moguća samo neplanirana, odnosno havarijska, istakli su u "Beogradskim elektranama".

U tom preduzeću su istakli da su se događali i kvarovi, ali da je broj žalbi građana na grejanje tokom proteklih hladnih dana za ovo doba godine bio uobičajen i da su u "Beogradskim elektranama" dobijali oko 150 poziva dnevno, dok stanova koji koriste grejanje ima 300.000.

Temperature u stanovima trebalo bi da iznose 20 stepeni sa odstupanjima od te norme od najviše jednog stepena i građani koji nemaju grejanje i imaju takve probleme mogu da prijave kvar i da se jave na telefon 209-3011, dok oni kojima curi radijator, mogu da se jave na telefon 209-3100.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.