Izvor: Kurir, 12.Feb.2012, 13:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RADIJATORI U STANOVIMA TOPLI, BEZ VEĆIH PROBLEMA
JKP Beogradske elektrane saopštilo da su radijatoori u stanovima topli I da nema problema u distribuciji toplotne energije
BEOGRAD - Nema većih problema ni u proizvodnim pogonima JKP „Beogradske elektrane” niti na distributivnoj mreži, stanovi se greju non stop.
Kako je za Beoinfo precizirao glavni dispečer ovog preduzeća Miodrag Radunović svi toplotni izvori i dalje su u dvadesetčetvoročasovnom režimu proizvodnje i distribucije toplotne >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << energije.
Zbog niskih spoljašnjih temperatura vazduha, ovaj režim rada bez prekida je .na snazi od 25. januara, kako je i predviđeno gradskom odlukom o snabdevanju toplotnom energijom u ovakvim slučajevima.
Radijatori u stanovima topli, bez većih problema u distributivnoj mreži
Izvor: Studio B, 12.Feb.2012
Nema većih problema ni u proizvodnim pogonima JKP „Beogradske elektrane" niti na distributivnoj mreži, stanovi se greju non stop...Kako je precizirao glavni dispečer ovog preduzeća Miodrag Radunović svi toplotni izvori i dalje su u dvadesetčetvoročasovnom režimu proizvodnje i distribucije toplotne...
Za sada bez problema: Radijatori u stanovima topli
Izvor: S media, 12.Feb.2012
Kako je precizirao glavni dispečer JKP „Beogradske elektrane” Miodrag Radunović, svi toplotni izvori i dalje su u dvadesetčetvoročasovnom režimu proizvodnje i distribucije toplotne energije...Struja iz tranzita za potrebe Srbije..Beograđani, ne brinite za grejanje!..Grejanje 24 sata dok su...








