Prskanje komaraca na teritoriji Palilule

Izvor: Studio B, 02.Jun.2015, 07:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prskanje komaraca na teritoriji Palilule

Ekipe Zavoda za biocide i medicinsku ekologiju će danas, od 20 do 24 časa vršiti prskanje odraslih formi komaraca na teritoriji opštine Palilula.

Lokacije na kojima će se obavljati tretmani su: leva obala Dunava (blok Branka Momirova, Jokićev dunavac, Put za Crvenku i Crvenka), blok Braća Marić, nasip ka Pančevačkom mostu, Mali raj i Zage Malivuk, Glogonjski i Jabučki rit, Kovilovo, Besni fok i naselje Preliv. Tretman će se vršiti i u Borči 1, 2 i 3 (Borča greda i Mali zbeg), Borči 4 (Borča pretok, Nova), u Ovči (Popova bara), Kotežu 1 i 2, Krnjači 1 i 2 i Padinskoj skeli 1 i 2.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.