Proslava indonežanske nezavisnosti

Izvor: Studio B, 30.Jul.2011, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Proslava indonežanske nezavisnosti

Ambasada Republike Indonezije u Beogradu proslavila je 66 godina nezavisnosti Republike Indonezije i indonežanski nacionalni dan dece.

Tradicionalno, organizovali su tzv. "Narodno veselje" koje je počelo šetnjom zdravlja, a nakon toga su održani brojni programi za decu.

Svi članovi indonežanske zajednice nosili su crvene majce sa natpisom "Living as one", odnosno živeti kao jedan, što je simbolična poruka jedne zemlje u kojoj živi 240 miliona stanovnika iz 300 etničkih grupacija, rasprostanjenih na 17 hiljada ostrva.

Nastavak na Studio B...



Povezane vesti

MONDO TV: Indonežansko veselje u Beogradu

Izvor: Mondo, 31.Jul.2011, 05:27

Ambasada Republike Indonezije upriličila je proslavu povodom Dana nezavisnosti i Nacionalnog dana dece.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.