Izvor: S media, 26.Avg.2010, 15:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Popust na kazne
Gradsko saobraćajno preduzeće saopštilo je danas da do 10. septembra traje akcija u okviru koje gradjani mogu po nižoj ceni platiti opomene koje su im napisane jer su u vozilima javnog preduzeća zatečeni bez karte.
Tako gradjani koji imaju od jedne do tri opomene, na osnovu popusta plaćaju 1.000 dinara, od četiri do devet opomena 2.000 dinara a od 10 i više opomena 3.000 dinara.
U saopštenju GSP-a se navodi da je do sada u okviru te akcije stornirano oko 100.000 opomena.
Gradjani na sajtu GSP-a www.gsp.co.rs mogu da provere koliko duguju i to unošenjem matičnog broja kao i lično na šalterima GSP-a.
(Beta)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













