Izvor: S media, 19.Mar.2010, 18:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pomoć najstarijim gradjanima
Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas potpisao je danas protokol sa predstavnicima četiri visokoškolske ustanove i Gerontološkim centrom o realizaciji projekta pomoći najstarijim Beograđanima.
Na osnovu potpisanog protokola, studenti ovih visokoškolskih ustanova će u naredna tri meseca pomagati najstarijim sugrađanima, koji žive sami, u obavljaju najvažnijih poslova.
Najstariji Beograđani dobijaće pomoć od po dva sata dnevno, svakog dana, osim subote i >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << nedelje, saopštio je Beoinfo.
Protokol su potpisale Visoka zdravstvena škola strukovnih studija, Učiteljski fakultet, Fakultet političkih nauka i Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju.








