Izvor: 24sata, 18.Sep.2014, 17:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počelo čišćenje "Depoa"
Ekipe preduzeća "Gradske pijace" danas su počele da čiste hale Tržnog centra Depo, koji je nedavno zahvatio požar i uređenje će trajati naredna tri dana.
Biće uklonjene izgorele grede na krovnoj konstrukciji i sav otpad otpremljen na gradsku deponiju, saopštile su "Gradske pijace".
Počelo raščišćavanje Depoa | Foto: Gradske pijace
U raščišćavanju TC "Depo" danas su učestvovali radnici JKP "Zelenilo-Beograd" a "iz "Gradske čistoće" obezbeđen >> Pročitaj celu vest na sajtu 24sata << je kontejner kako bi prostor što pre bio očišćen, navodi se u saopštenju.
Počelo raščišćavanje Depoa | Foto: Gradske pijace
U požaru u TC Depo, u Bulevaru kralja Aleksandra, krajem avgusta, nije bilo povređenih ali je pričinjena velika materijalna šteta i zakupci su ostali bez tezgi.






