POČINJE SEZONA NA LIDU

Izvor: Kurir, 31.Jul.2010, 10:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POČINJE SEZONA NA LIDU

Zvanično otvaranje kupališne sezone na Lidu počinje u nedelju 1. avgusta svečanim polaskom regate „Batajnički spust na Dunavu". Opština Zemun izdvojila je sredstva za postavljanje pontonskog mosta, a u saradnji sa Zelenilom - Beograd i Gradskom čistoćom uredila je čuvenu zemunsku plažu, sportske terene i postavila binu, na kojoj će se održavati programi namenjeni najmlađima.

O sigurnosti kupača brinuće obezbeđenje, dežurni lekar i ekipa od pet spasilaca, koji će dežurati svakog dana od 10 do 20 časova, a prelazak preko pontonskog mosta na plažu Lido za sve posetioce biće besplatan.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.