Izvor: Kurir, 08.Okt.2010, 10:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OBESIO SE U ŠUPI

Ljubomir K. (38) izvršio je sinoć samoubistvo obesivši se u šupi ispred svoje kuće u Vinogradskoj ulici broj 39 na staroj Bežaniji. Kako nezvanično saznajemo, tragičnom događaju, koji se desio oko 21 sat, prethodila je svađa Ljubomira sa njegovom ženom.

On je posle toga otišao u šupu ispred kuće. Posle dvadesetak minuta pronašao ga je njegov osamnaestogodišnji sin, ali Ljubomiru nije bilo spasa.

(A. S. B.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.