Izvor: Studio B, 23.Jan.2016, 14:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nema snega na putevima
Beogradske ulice i putevi su čisti i gotovo da nema tragova snega i leda, a kako meteorolozi najavljuju u narednim danima temperatura će biti u porastu i gotovo da neće biti padavina izuzev u nedelju kada je moguć sneg.
Međutim, iako je situacija stabilna, zimska služba Beograd puta iz predostrožnosti, kao i zbog niskih temperatura i problematičnih, strmih ulica i saobraćajnica, redovno izlazi na teren i obavlja sve što je neophodno kako bi putevi bili bezbedni i čisti od leda i snega.
Trenutno je na snazi drugi stepen angažovanja na teritoriji Beograda.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







