Nastavak projekta za decu sa invaliditetom

Izvor: Studio B, 16.Jun.2013, 15:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavak projekta za decu sa invaliditetom

Studiju B obratili su se roditelji dece sa invaliditetom iz Zemuna, koja koriste dnevni boravak u školi Veljko Ramadanović.

Reč je o projektu koji je finansirala delegacija Evropske Unije u saradnji s opštinom Zemun- u trajanju od dve godine. Te dve godine ističu 01. jula, a do sada su svi pokušaji roditelja da saznaju da li će nakon toga boravak nastaviti da radi - ostali bez uspeha. 

Studiju B u u opštini Zemun i sekretarijatu za socijalnu zaštitu rečeno je da se radi na tome da se projekat koji je dao odlične rezultate, nastavi.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.