NE ODUSTAJU OD ZAHTEVA

Izvor: Kurir, 19.Nov.2010, 09:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NE ODUSTAJU OD ZAHTEVA

Studenti tri fakulteta i dve više škole univerziteta u Beogradu ipak su odložili najavljeni protest za utorak. Danas će umesto protestne šetnje napraviti mali performans, koji će odslikati pregovore s ministarstvom.

- Okupićemo se oko 14 časova na Trgu Republike, a protest će biti u utorak. Međutim, još nemamo jasno razrađen plan kuda će se kretati studentska kolona. Iako su nam iz Ministarstva prosvete obećali da ćemo biti lično obavešteni o rezultatima pregovora, do >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << toga nije došlo. Putem medija smo saznali ono što smo i očekivali. Ništa od naših školarina. Ministar je rekao da navodno ne postoje materijalna sredstva za to! Ogorčeni smo, ali ne odustajemo - poručio je Nenad Uzelac, predstavnik studenata FPN i jedan od organizatora protesta.

(S. B.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.