Izvor: Kurir, 24.Avg.2011, 14:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NAGRADE NAJBOLJIM POLICAJCIMA I VATROGASCIMA STAROG GRADA
BEOGRAD - Opština Stari grad je u okviru redovne akcije nagradila najbolje i najhrabrije policajce i vatrogasce za maj i jun 2011. godine, saopštila je Gradska uprava.
Priznanje "Policajac meseca" za maj pripalo je Dušanki Filipović, Daliboru Kostiću i Stevi Bijeliću iz Policijske stanice "Stari grad", Danijelu Stošiću iz rečne policije i pripadniku vatrogasne brigade Dejanu Dragoviću.
Ista priznanja za jun dobili su Vladan Ivković, Dragan Pejičić i Slavko Krsmanović >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << iz Policijske stanice "Stari grad", zatim rečni policajac Nenad Uzelac, kao i vatrogasac Jovica Grubić .
Oni su nagrađeni sa po 5.000 dinara, navodi se u saopštenju, i podseća da opština Stari grad već devet godina nagrađuje najuspešnije policajce i vatrogasce sa svoje teritorije.
Tokom proteklih godina, opštinsku nagradu dobilo je više od 450 policajaca, koji su se posebno istakli na očuvanju javnog reda i mira, imovine i bezbednosti građana Starog grada.
U ovoj godini, za nagrađivanje "Policajaca meseca" opština je iz budžeta izdvojila 300.000 dinara, podseća se u saopštenju.












