
Izvor: NoviMagazin.rs, 09.Okt.2024, 16:52
Ministarstvo: Nije bilo pritisaka na beogradski ETF u vezi s litijumom
Ministarstvo Srbije za nauku, tehnološki razvoj i inovacije je danas saopštilo da je pozvalo naučno-istraživačke organizacije da s uključe u proces razmatranja i stručne analize zaštite životne sredine povodom plana za eksploataciju litijuma i bora, li da "nije izvršilo nikakve pritiske na upravu beogradsko Elektrotehničkog fakulteta (ETF)" u vezi s tim.
Povezane vesti
Ministarstvo: Nije bilo pritisaka na beogradski ETF u vezi s litijumom
Izvor: Radio 021, 09.Okt.2024
Ministarstvo Srbije za nauku, tehnološki razvoj i inovacije je danas saopštilo da nije bilo pritisaka na beogradski ETF u vezi s litijumom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.