Masimo Savić otvara Novobeogradsko leto

Izvor: Blic, 21.Jun.2011, 17:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Masimo Savić otvara Novobeogradsko leto

Zvezda ovogodišnje manifestacije Novobeogradsko leto koje se održava od 30. jula do 7. avgusta na Savskom keju, kod Teatra na Savi, biće velikan regionalne pop muzike, Masimo Savić.

- Poslednjih nekoliko nedelja vode se pregovori sa više izvođača, a program Novobeogradskog leta polako dobija dobija konačnu formu. Nastup Masima Savića garancija je da će i ovogodišnji program biti visokog kvaliteta i velike posećenosti, kao što je to bio slučaj i u dosadašnjoj dugogodišnjoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << tradiciji ove manifestacije - kaže član veća opštine Novi Beograd Miloš Hetlerović.

Prema njegovim rečima, najbolji dokaz uspešnosti ove manifestacije je više desetina hiljada Novobeograđana koji svake godine prisustvuju ovom događaju, što za sobom nosi i obavezu da program svake godine bude na adekvatnom nivou.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.