Mališani, dođite na Dečji sajam, čekaju vas brojna iznenađenja

Izvor: 24sata, 17.Okt.2014, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mališani, dođite na Dečji sajam, čekaju vas brojna iznenađenja

U hali 3 Beogradskog sajma počeo je XIV Campina fruttis dečiji sajam.

Naredna tri dana, u petak od 12 do 19 i za dane vikenda od 10 do 19 časova, posetioci će uživati u raznovrsnom programu na bini, sportskom terenu, zatim velikom broju nagradnih igara i takmičenja, druženju sa animatorima i likovima iz crtanih filmova, a u planu je i mnogo iznenađenja za mališane, ali i njihove roditelje.

Druženje sa maskotom

24 sata - čuvenim Vrapcem
>> Pročitaj celu vest na sajtu 24sata <<

Mališani će i ove godine moći da se druže sa maskotom "24 sata" a imaće priliku i da učestvuju na zanimljivoj radionici na zajedničkom štandu Žena portala i 24 sata.

Dok će se na bini neprestano smenjivati nastupi dečijih horova, pozorišnih predstava, folklornih društava, baletskih grupa i ostalih grupa dečijeg stvaralaštva, na sportskom terenu će se, pored predstavljanja školica sporta, voditi „prava borba“ među mališanima koji učestvuju u nagradnim igrama i raznim takmičenjima na Dečijem sajmu.

Druženje sa maskotom

24 sata - čuvenim Vrapcem


Mališani će i ove godine moći da se druže sa maskotom "24 sata" a imaće priliku i da učestvuju na zanimljivoj radionici na zajedničkom štandu Žena portala i 24 sata.

Kao i svake godine, Saobraćajna policija se i ovoga puta druži sa decom i podučava ih osnovnim pravilima ponašanja u saobraćaju, zatim Žandermerija sa kojima prolaze posebnu obuku, a tu su i vitezovi iz Svibor saveza Srbije, koji su prava atrakcija kod mališana.

Prvi put na sajmu, specijalan program pripremio je i Teniski savez Srbije, tako da će mališani moći da se oprobaju i u ovom sportu na dva teniska terena koja će biti postavljena u okviru hale 3.

U svakoj ulici na Dečijem sajmu, na štandovima izlagača smeštene su razne vrste aktivacija za najmlađe, kreativne radionice, likovni kutak, dok roditelji na štandovima mogu dobiti informacije o velikom broju brendova i novih proizvoda namenjenih kako deci tako i čitavoj porodici. Izlagači su za posetioce pripremili i specijalne sajamske popuste čak i do 30 odsto.

Veliki broj kulturnih i obrazovnih institucija, kao i dečijih ustanova podržalo je najveću dečiju manifestaciju u regionu, a preko 40 medija najavljuje i prati ovaj događaj.

Prijatelji manifestacije trinaestog Campina Fruttis dečijeg sajma su Turistička organizacija Beograda i Lady fair, a da sve izgleda tako lepo i dobro organizovano pomogli su sponzori manifestacije – Campina fruttis, Frikom i Becutan.

Nastavak na 24sata...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.