Grad se kiti uveliko

Izvor: Politika, 07.Dec.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grad se kiti uveliko

Trg Slavija, Terazije, Bulevar kralja Aleksandra i Ulica kralja Milana juče su okićeni svetlosnim ukrasima za novogodišnje i božićne praznike, a najkasnije do 20. decembra zablistaće u novom sjaju kao i druge lokacije u gradu.
Lepo vreme, kako kažu u Gradskoj upravi za energetiku, ide naruku prazničnom ulepšavanju.
- Radi se prema planu i dosad nismo imali problema. Zadovoljni smo kako preduzeća kojima je poveren ovaj zadatak obavljaju svoj posao. Dosad je okićena polovina od 21 >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << predviđene lokacije. Ukrašene trgove i ulice postepeno ćemo osvetljavati od centra ka periferiji. Krajnji rok za svečano osvetljenje je 20. decembar - rekla je Milica Komlenić, stručni saradnik za javno i dekorativno osvetljenje u Upravi za energetiku.

Podsećamo da su Ustanička i Ulica vojvode Stepe dve ulice koje će prvi put 2008. godinu dočekati u novom ruhu. Grad se takođe pobrinuo da sugrađanima ulepša predstojeće praznike tako što je nabavio nove figure i jelke. Ukrašavanje prestonice obavlja pet preduzeća, a iz gradskog budžeta za nabavku opreme izdvojeno je oko 20 miliona dinara.

D. M.



[objavljeno: ]

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.