Grad finansira privatno obezbeđenje Sigurne kuće

Izvor: Studio B, 14.Avg.2013, 19:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grad finansira privatno obezbeđenje Sigurne kuće

Zbog poslednjeg događaja kada je muž upao u Sigurnu kući i ranio štićenice, grad Beograd odlučio je da finansira privatno obezbeđenje za ovaj objekat.

Kako bi se sprečile novi nemili događaji i ugrožavanje sigurnosti onih koji borave u Sigurnoj kući, grad Beograd je odlučio da pomogne.

Ugovorom je definisano i trogodišnje finasiranje rada kuće, koja sada ima duplo obezbeđenje, i policijsko i privatno. 

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.