Izvor: Blic, 05.Sep.2017, 07:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Delovi Čukarice bez vode
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Čukarica danas od 08.30 do 14.00 sati, bez vode će ostati potrošači u ulicama Palisadskoj (između ulica Komovske i Belo vrelo) i Belo Vrelo (između ulica Palisadske i Bele vode), saopštio je JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je autocisterna.
Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" na telefon 3 606 606, a informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na našoj web adresi www.bvk.rs
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




