Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Okt.2011, 01:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dan žalosti u Beogradu

Državnim zastavama spuštenim na pola koplja, minutom ćutanja i prilagođenim medijskim programima, u Beogradu se danas odaje pošta tragično nastradalim radnicima u zemunskom naselju Kalvarija.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Danas u Beogradu Dan žalosti povodom nesreće u Zemunu

Izvor: Vesti-online.com, 03.Okt.2011

Državnim zastavama spuštenim na pola koplja, minutom ćutanja i prilagođenim medijskim programima danas će u Beogradu biti odata pošta tragično nastradalim radnicima u zemunskom naselju Kalvarija...Gradonačelnik Beograda Dragan Ðilas proglasio je današnji dan za Dan žalosti na teritoriji grada...

Nastavak na Vesti-online.com...

Dan žalosti u Beogradu

Izvor: Blic, 03.Okt.2011

BEOGRAD - Državnim zastavama spuštenim na pola koplja, minutom ćutanja i prilagođenim medijskim programima danas će u Beogradu biti odata pošta tragično nastradalim radnicima u zemunskom naselju Kalvarija...Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas proglasio je Dan žalosti na teritoriji grada Beograda...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.