Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Okt.2011, 01:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dan žalosti u Beogradu
Državnim zastavama spuštenim na pola koplja, minutom ćutanja i prilagođenim medijskim programima, u Beogradu se danas odaje pošta tragično nastradalim radnicima u zemunskom naselju Kalvarija.
Danas u Beogradu Dan žalosti povodom nesreće u Zemunu
Izvor: Vesti-online.com, 03.Okt.2011
Državnim zastavama spuštenim na pola koplja, minutom ćutanja i prilagođenim medijskim programima danas će u Beogradu biti odata pošta tragično nastradalim radnicima u zemunskom naselju Kalvarija...Gradonačelnik Beograda Dragan Ðilas proglasio je današnji dan za Dan žalosti na teritoriji grada...
Dan žalosti u Beogradu
Izvor: Blic, 03.Okt.2011
BEOGRAD - Državnim zastavama spuštenim na pola koplja, minutom ćutanja i prilagođenim medijskim programima danas će u Beogradu biti odata pošta tragično nastradalim radnicima u zemunskom naselju Kalvarija...Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas proglasio je Dan žalosti na teritoriji grada Beograda...






