Da je danas 1. oktobar RADIJATORI u stanovima bi morali da budu TOPLI

Izvor: Blic, 21.Sep.2017, 15:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da je danas 1. oktobar RADIJATORI u stanovima bi morali da budu TOPLI

Pravi jesenji dan u Beogradu začinjen kišom i hladnim vremenom. Hladno napolju, ali prilično hladno i u mnogim stanovima i kućama u prestonici.

Da je kojim slučajem danas 1. oktobar "Beogradske elektrane" bi, shodno važećoj gradskoj odluci, morale da greju Beograđane! Naime, probudili smo se uz temperaturu od tek desetak stepeni, dok je ona u 15.00 dogurala samo do 12. podeoka na Celzijusovoj skali.

Podsetimo, prema spomenutoj odluci "Beogradske elektrane" su >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dužne u "predsezoni", od 1. do 15. oktobra, da greju stanove ukoliko je srednja dnevna temperatura 12 stepeni ili niža.

Do 1. oktobra, međutim, Beograđanima predstoji jedino da se zagreju uz klimu, grejalice, uljane radijatore, osim ako svoje domove tokom cele godine ne zagrevaju na drva, ugalj ili struju.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.